Authorware 7.0 DOC SET

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Authorware 7.0 DOC SET není známa.

 

Popis produktu Authorware 7.0 DOC SET: Vizuální prostředí pro tvorbu interaktivních e-learningových aplikací s náročnou logickou strukturou. Authorware je jedním z nejkomplexnějších autorských systémů pro vývoj interaktivních multimedi... > více informací


Authorware 7.0 DOC SET - popis

nahoru

Vizuální prostředí pro tvorbu interaktivních e-learningových aplikací s náročnou logickou strukturou. Authorware je jedním z nejkomplexnějších autorských systémů pro vývoj interaktivních multimediálních programů na osobních počítačích. Je to ideální nástroj pro tvorbu e-learningových aplikací, interaktivních katalogů a publikací, populárně naučných elektronických publikací, interaktivních vzdělávacích kurzů, digitálních kiosků nebo nejrůznějších simulátorů. Tvorbu takto zaměřených aplikací významně usnadňují obsažené nástroje.

Výrobce Adobe

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Authorware 7.0 DOC SET užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Software pro správu sítě, Utility, Kancelářské aplikace.

Nejlevnější Authorware 7.0 DOC SET akční ceny - Levné Authorware 7.0 DOC SET

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Authorware 7.0 DOC SET stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Authorware 7.0 DOC SET najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vývoj webu a SEO optimalizace.